Informācija saistībā ar koronavīrusu

 

Informācija saistībā ar koronavīrusu

Godājamie klienti!


Informācija par koronavīrusu


Ņemot vērā koronavīrusa pandēmiju pasaulē un Latvijā, veselība un drošība šajā situācijā ir prioritāte. Ikvienam no mums jābūt atbildīgam un jācenšas ierobežot koronavīrusa izplatība.


Mēs, SD Autocentrs, darīsim visu iespējamo, lai uzlabotu kopējo situāciju.
Koronavīrusa izplatība ir ļoti nopietna problēma. Mēs esam gatavi līdzdarboties un iesaistīties valstiska līmeņa preventīvajos pasākumos, lai atrisinātu gaidāmos izaicinājumus. Esam pateicīgi visiem mūsu klientiem un partneriem, kuri ir gatavi piedalīties un sniegt savu ieguldījumu šajā sarežģītajā laikā.


Volkswagen Group uz laiku slēdz rūpnīcas Eiropā, lai parūpētos par darbinieku veselību un drošību. Šobrīd plāns paredz apturēt ražošanu uz divām nedēļām un nekavējoties atsākt darbību, tiklīdz šī bezprecedenta situācija būs beigusies. Mēs sazināsimies ar visiem mūsu klientiem, kurus ietekmē šīs izmaiņas, lai individuāli risinātu situāciju. Baltijas valstīs jau šobrīd ir automašīnu krājumi, kā arī vēl ir plānotas vairāku automašīnu piegādes, līdz ar to arī varēsim piedāvāt automašīnas pēc pieprasījuma, kā arī pašreizējā situācijā automašīnas klientiem varam nodot, kā plānots.


Tā kā mūsu serviss palīdz nodrošināt svarīgus transportlīdzekļu servisa pakalpojumus, arī mēs esam pieejami un gatavi apkalpot klientus. Klienti var būt pilnībā droši, ka mēs esam īstenojuši nepieciešamos pasākumus, lai samazinātu infekcijas risku un fiziska kontakta nepieciešamību. Mēs ievērojam Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra vadlīnijas, tāpēc esam ieviesuši šādus pasākumus:

 • SD Autocentrs telpas ir nodrošinātas ar dezinfekcijas līdzekļiem, kas ir brīvi pieejami klientiem un darbiniekiem.
 • Darbinieki, kuri var tikt pakļauti infekcijas riskam vai kuriem konstatēti infekcijas simptomi, nedrīkst ierasties darbavietā.
 • Mēs lūdzam visiem klientiem – nevilcinieties atcelt vai atlikt tikšanās/vizītes SD Autocentrs telpās, ja nejūtieties veseli vai jūs pēdējās 14 dienās esat apmeklējuši Covid-19 skartās valstis. Mēs, protams, esam elastīgi attiecībā uz laiku maiņu servisa darbiem, piegādēm, kā arī citos jautājumos.
 • Mēs nodrošinām efektīvu saziņu arī tad, ja klientam nav iespējas ierasties pie mums. Mūs iespējams sasniegt gan pa tālruni, kā arī ar SMS un e-pastu palīdzību.
 • Mēs nesarokojamies un izvairāmies no visa veida tiešas ķermeņa saskarsmes.
 • Testa braucieni un serviss ir pilnībā pieejams, un mēs esam ieviesuši zemāk norādītos pasākumus, lai jūsu apmeklējums būtu drošs:
 • Mēs īpašu uzmanību pievēršam automašīnu tīrīšanai, kā arī papildus tam izmantojam aizsarglīdzekļus, kad strādājam ar klientu automašīnām.
 • Mūsu tirdzniecības pārstāvji nesēžas automašīnā vienlaicīgi ar klientu, bet ietur pienācīgu distanci.

Jūs varat būt pilnībā droši, ka mēs uzņemamies atbildību par infekcijas riska samazināšanu mūsu telpās. Augstākā prioritāte ir sabiedrības, mūsu klientu un darbinieku veselība. Mēs
rūpīgi sekojam līdzi situācijai, un esam gatavi īstenot papildu un vēl striktākus pasākumus, ja būs tāda nepieciešamība.


Zemāk piedāvājam iepazīties ar jautājumiem, kuri šobrīd ir svarīgi mūsu klientiem.

 • Es esmu pasūtījis automašīnu. Vai esošā situācija ietekmē manas automašīnas ražošanu vai piegādi?

Ar visiem klientiem, kurus potenciāli skars esošā situācija, sazināsimies personīgi. Mēs organizējam automašīnu piegādi mūsu klientiem un esam elastīgi risināt situācijas, kas saistītas ar mājas karantīnu vai citiem apstākļiem, kas sarežģī ieplānotā realizēšanu.

 • Es esmu pieteicis konkrētu laiku darbnīcā, taču man nav iespēju ierasties paredzētajā laikā. Kā man rīkoties?

Piezvaniet mums vai atsūtiet e-pastu un mēs ar jums sazināsimies, lai piedāvātu labāko risinājumu šai situācijai.

 • Vai es joprojām varu pasūtīt automašīnu?

Jā, mēs joprojām strādājam un pieņemam jaunus klientu pasūtījumus. Lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu, lai saņemtu detalizētu informāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram garantēt konkrētu piegādes datumu, ņemot vērā pašreizējās situācijas neskaidrību.

Jūs varat būt droši, ka darām visu iespējamo, lai apkalpotu visus mūsu klientus, un mēs esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums radušies saistībā ar šo situāciju.

Ar cieņu, SD Autocentrs komanda